Acun Ilıcalı kayıtsız kalamadı Masterchef’teki ‘köstebeği’ buldu

TV8 ekranlarının 4 sezondur açık ara en çok izlenen ve takip edilen yarışması Masterchef’te son günlerde sular durulmuyor. Her pazar yarışmadan elenecek ismin günler öncesinden sosyal medyada ifşa olması Acun Ilıcalı’yı kızdırdı ve o ifşaları yapan kişi iddialara göre belli oldu.

Deneyimli 3 büyük şefin karşısına en lezzetli ve başarılı yemeği sunmak için yarışan birbirinden iddialı yarışmacıların olduğu Masterchef tüm hızıyla TV8 ekranlarında devam ediyor. Her hafta bir yarışmacının veda ettiği yarışmada büyük final haftası giderek yaklaşıyor. 

16 kişilik kadroyla başlayan yarışmadan her pazar bir isim veda ederek ayrılıyor. Büyük finale giderek yaklaşırken son günlerde sosyal medya hesaplarında Masterchef hakkında iddialar ortaya atılması ve elenen ismin günler önceden yayılması TV8’de kriz çıkardı. 

Masterchef çekim ekibinde çalışan personelin sosyal medya hesapları mercek altına alındı fakat her hafta sosyal medyada yayılan ifşaların önüne geçilemedi. Veda eden isimlerde günler öncesinden medyaya sızmaya başladı. 

Özellikle son 5 haftadır elenecek isimlerin birçok ifşa sitesinde yayılması  ve isimlerin tutması kafalarını karıştırmıştı. Medya kulislerinde dolanan iddiaya göre Acun Ilıcalı bilgi sızdıran ifşacıyı buldu. 

Masterchef’te kamera arkası ekibinde çalıştığı iddia edilen kişinin kimliği şimdilik gizli tutuluyor. Sosyal medyada yapılan ifşaların yarışmacıların resmi hesaplarında yaptığı paylaşımlar sonrası ortaya çıktığı söyleniyordu fakat işin aslı ortaya çıktı. 

Son haftalarda sürekli yarışmadan bilgi sızmasına Acun Ilıcalı daha fazla kayıtısız kalamadı ve Masterchef’teli ‘köstebeği’ buldu. Kimliğinin açıklanmasını istemeyen Acun Ilıcalı’nın ifşacı hakkında gereğini yaptığı da gelen iddialar arasında. 

Peki kıyasıya rekabetin yaşandığı Masterchef’te bu hafta neler oldu, birlikte bakalım…

Yeni bir kaptanlık mücadelesinin yaşandığı MasterChef Türkiye’nin 16 Kasım tarihli 101. bölümünde kırmızı ve mavi takım yeniden kuruldu. Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in istediği mantı yemeğini en iyi şekilde hazırlayan Barbaros mavi takıma kaptan olurken, kırmızı takımın kaptanlığına Serhat’ı getirdi. 

Kaptanlık oyunu öncesi dört yarışmacı arasında çıkan tartışma tansiyonu yükseltti. Gecenin sonunda oynanan MasterChef düello oyununda ise kazanan isim takımına avantaj kazandırdı. 

İlk turda Emir, Sefa, Uğur ve Barbaros finale kalan isimlerden oldu. 4 yarışmacının yemeklerinin tadına bakan şefler kaptanlığı kazanan ismin Barbaros olduğunu açıkladı. Mavi takım kaptanı olan Barbaros kırmızı takımın kaptanlığına Serhat’ı getirdi.

MasterChef’te kaptanların seçilmesinin ardından takımlar yeniden yeniden kuruldu. Serhat ve Barbaros kırmızı ve mavi takıma güçlü buldukları isimleri seçti. MasterChef’te bu hafta takımlar şöyle kuruldu;

Mavi takım kaptanı olan Barbaros, Özgül, Emir, Sefa, Ebru’yu takımına seçti.

Kırmızı takım kaptanı olan Serhat, Ayyüce, Eray, Uğur’u takımına aldı.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu