Berk Atan, Ailesinin Yaşadığı Korkuyu Anlattı.

İzmir’de şiddetli deprem meydana geldi. AFAD, İstanbul ve çevresinde de hissedilen depremin büyüklüğünün 6.6 olduğunu açıkladı. Yaşananların ardından sosyal medyadan yıkım haberleri art arda geldi. Bir paylaşım da ünlü oyuncu Berk Atan’dan geldi. Atan, Twitter hesabından İzmir’de yaşayan ailesinin yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Annemin babamın sesini ilk defa böyle duyuyorum çok uzun sürmüş binamız sağlam fakat evlerin kapıları ve camları patlamış çok kötüymüş çok. Kendilerini dışarı güvenli bir yere atabilmişler şükürler olsun. Allahım can kaybı yaşatmasın söylenecek söz yok…”
Berk Atan Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında? | Tozlu Mikrofon

Berk Atan: 26 Ekim 1991 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 2012 Best Model of Turkey birincisi seçildikten sonra dikkatleri üzerine çeken model ve oyuncu Berk Atan Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir.

2011 Best Model of Turkey’de “Gelecek Vaat Eden”; 2012 Best Model of Turkey’de ise birinci seçildi.
Her Şey Yolunda dizisindeki Selçuk Demircioğlu karakteri ile oyunculuğa adım atan oyuncu:

2013 yılında Altındağlı dizisinde Pamir, 2015 yılında Güneşin Kızları isimli dizide Savaş Mertoğlu, 2017 yılında Dayan Yüreğim isimli dizide Atıf Sinan Şanal, karakterlerini canlandırmıştır.

Berk Atan aradığı aşkı buldu - - Magazin Haberleri

2017 yılında başlayan Cennetin Gözyaşları dizisinde Selim karakteriyle başrol oynamıştır.

Son olarak TRT 1 ekranlarında Gönül Dağı dizisinde Taner karakterine hayat vermektedir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu