Sosyal Medya

Fazlası Zarar'da Zuhal Kaç Puan Aldı? 31 Mart Çarşamba

Fazlası Zarar'da Zuhal Kaç Puan Aldı? 31 Mart Çarşamba.... TRT1'in sevilerek izlenen yarışma programı Fazlası Zarar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta 5 farklı yarışmacı hafta finalinde verilecek büyük ödülü kazanmak için evlerinin kapılarını misafirlere açıyor ve gelen misafirler ev sahibinin alışveriş alışkanlıklarını değerlendiriyor. 30 Mart Salı günü yayınlanan Fazlası Zarar 147.Bölüm ile ekranlara geldi. Günün yarışmacısı Zuhal Hanım oldu. Peki Zuhal Hanım rakiplerinden kaç puan aldı?


 

Türkiye’nin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek olan yarışma programı “Fazlası Zarar’” hafta içi her gün saat 13.20’de TRT 1 ekranlarında. Sevilen Sunucu Ezgi Sertel’in sunacağı “Fazlası Zarar”, hayata bakış açınızı, para harcama şeklinizi ve geleceğinizi değiştirecek.

Bu programda, her hafta 5 yarışmacı birbirinin evini geziyor; kim tutumlu, kim savurgan ortaya çıkıyor... Evdeki fazla harcamalar salona geliyor, ev sahibinin tüketim alışkanlıkları göz önüne seriliyor…

İhtiyacına göre harcama yapan, ayağını yorganına göre uzatan yarışmacı 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor... Eşinizle aranızı düzeltecek, evinizdeki bütçe savaşlarına son verecek olan program “Fazlası Zarar” Hafta İçi Her Gün - 13.20'de TRT 1’de…

 

ZUHAL HANIM KAÇ PUAN ALDI?

31 Mart Çarşamba günü yayınlanan 148.Bölüm'de Fazlası Zarar'da günün yarışmacısı Zuhal Hanım oldu. Zuhal Hanım rakiplerinden toplamda 13 puan aldı.