Günlük Burç Yorumları 22 Ekim Perşembe 2020

Bir çok insanın ilgiyle takip ettiği burçlarda bugün 12 burcu ne bekliyor. Günlük olarak yayınlanan burç yorumları meraklılarını bekliyor. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının günlük yorumları...

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 22 Ekim Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 22 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2020 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Kriz anlarında ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz, sakin ve cesur olun. Sabah saatlerinde maddi konular kafanızı yorabilir. Bireyselliğin ön planda olduğu bugünlerde iş hayatınızda tartışmalar yaşayabilirsiniz.

22 Ekim 2020 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Günün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hareketli bir gün olacak. Yakın çevrenizde değişiklikler olabilir. Sabırlı davranın ve pek çok konunun nasıl çözüldüğünü izleyin.

22 Ekim 2020 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Ailevi hayatınızda zor süreçler yaşayabilirsiniz. Geçmiş, kırgınlıklar ya da miras konuları ön plana çıkabilir. Babanızın birtakım sıkıntıları sizi de mutsuz edecek.

22 Ekim 2020 Perşembe Yengeç Burç Yorumları

Keyif aldığınız bir diziyi izleyerek ya da spor aktivitesini yaparak günü çekilebilir hale getirebilirsiniz.

22 Ekim 2020 Perşembe Aslan Burç yorumları

Çalışma hayatınızdaki yorgunluk sizi yeni iş arayışına sürükleyebilir. Gün içinde yorulabilirsiniz. Aksayan pek çok işiniz sizi yoracak. Sakinliği elden bırakmayın.

22 Ekim 2020 Perşembe Başak Burç yorumları

Aşk hayatınızda birtakım sıkıntılar yaşayacaksınız. Sıkılmış bir haliniz olabilir. Sorumluluklardan kaçabilirsiniz. Uyum ve denge problemleri yaşanabilir.

22 Ekim 2020 Perşembe Terazi Burç Yorumları

Yoğun bir gün yaşayacaksınız. Ertelenen birçok iş bugün kafanızı kurcalayacak. Aşk hayatınızda uzun zamandan sonra mutlu olacaksınız. Sürpriz teklifler alabilirsiniz.

22 Ekim 2020 Perşembe Akrep Burç Yorumları

İletişim problemleri yaşayacağınız bir günden merhaba! Yurt dışı konusu bugün gündeminizde olacak. Partneriniz ile tartışmalar yaşayabilirsiniz.

22 Ekim 2020 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Sosyal ortamlarda mesafeli olmaya çalışacaksınız. Güveninizi kıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişi kontrol edip aynı hatalardan kaçınacaksınız.

22 Ekim 2020 Perşembe Oğlak Burç Yorumları

Bugünü kendinize ayırabilirsiniz. Sevdiğiniz yerlere gideceksiniz. Kitap okuyarak kafanızı dağıtacaksınız. Yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.

22 Ekim 2020 Perşembe Kova Burç Yorumları

Kendi iç dünyanızı çözmeye çalışacaksınız. Kendinizi sorgulayacak ve hayatınıza pozitif aktiviteler katacaksınız. Tansiyon problemleri yaşayabilirsiniz.

22 Ekim 2020 Perşembe Balık Burç Yorumları

Maddi olarak birtakım gözlemler yapacaksınız. Değerlendirmeleriniz sonunda harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Bazı işlerde aksilikler yaşayacaksınız. Eğitim ile ilgili konular ön plana çıkabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu