Özlem ve Yasin’le Mutfağım Şahane İzle 22 Ekim Perşembe

Kanal 7'nin yemek programlarından Özlem ve Yasin'le Mutfağım Şahane kaldığı yerden devam ediyor. Karavanla şehir şehir gezen ekip yöresel yemekleri tadıyor. Pazartesi'den perşembe'ye saat 13.40'ta ekranlara gelen program takipçilerini bekliyor.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ikilisi Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane programında bu bölüm Manisa’dan muhteşem lezzetleri ekrana taşıdı. Yıllardır yaptıkları programlarla izleyicinin beğenisini kazanan Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile ekranlardaki yerini alacak.

Balıkesir’in höşmerimi, Kayseri’nin mantısı, Trabzon’un muhlaması… Karavanlarıyla Türkiye’yi adım adım gezen Mutfağım Şahane ekibi, yöresel lezzetleri, yöre insanlarının uygulamalı anlatımıyla izleyiciye aktaracak. Yasin Esirgenç ile Özlem Tunca’nın içten ve samimi sunumu, Türkiye’nin sıcak insanlarının misafirperverliğiyle Mutfağım Şahane’de yeni lezzetlere yelken açılacak.

Karavanlarıyla yurdun güzel manzaralarını yerinde gören Mutfağım Şahane ekibi lezzetli yemeklerle sofraları, benzersiz görüntülerle de ruhları şenlendirecek.

Türk mutfağının seçkin yemekleri, Anadolu insanının keyifli sohbetler ve hayat kolaylaştıran püf noktalarıyla Mutfağım Şahane Pazartesi’den Perşembe’ye 13:40’ta canlı yayınla Kanal 7’de…

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu